Sensei Izabela Obrzud 1 dan Aikido Aikikai

Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić jedną z naszych pracownic w Bel Mon Resort – Izabelę Bilarską-Obrzud będącą częścią zespołu Berry SPA. Izabela jest naszą certyfikowaną fizjoterapeutką oraz kosmetologiem. Ukończyła Policealną Szkołę Samorządu Województwa Łódzkiego o specjalizacji technik fizjoterapii oraz Uniwersytet Medyczny w Łodzi na kierunku kosmetologia.
Ale to nie wszystko! Izabela stale doskonali swoje umiejętności i uczestniczy w różnych kursach i szkoleniach. Ma na swoim koncie między innymi kurs Masażu Tkanek Głębokich oraz Koncepcji Terapii Obrzękowej. Dodatkowo, Izabela jest także Instruktorem Aikido.
Izabela jest pasjonatką masażu i czerpie z niego wiele radości i satysfakcji. Poza pracą, Izabela jest zapalonym miłośnikiem przyrody, dba o swój ogród oraz przygarnięte zwierzaki.
Jeśli szukasz profesjonalnego podejścia do fizjoterapii i kosmetologii, Izabela będzie idealnym wyborem. Jest to osoba o wielu talentach, która poświęca wiele czasu na doskonalenie swoich umiejętności.

belmonresort #BerrySPA #SPA #talent