Yevheniia Chorna

Yevheniia Chorna

Yevheniia Chorna : Ukrainka z pasją do aikido i finansów


Yevheniia Chorna to kobieta o wielu talentach i bogatym doświadczeniu. Z wykształcenia jest ekonomistką i bankowcem, a do tego posiada certyfikat specjalisty ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy.
Jednak jej prawdziwą pasją jest aikido, które trenuje od 8 klasy i kontynuuje do dziś. Aikido to dla niej nie tylko sport, ale też filozofia życia, która uczy dyscypliny, szacunku i samokontroli. Posiada stopień mistrzowski oraz jest instruktorem z wieloletnim doświadczeniem.


Yevheniia jest również osobą kreatywną, która w wolnym czasie uwielbia haftować. Lubi też podróżować i odkrywać nowe miejsca, a także zwiedzać muzea i zamki.
Wojna w Ukrainie zmusiła ją do opuszczenia swojej ojczyzny i przyjazdu do Polski. Pomimo trudnej sytuacji, Yevheniia nie traci ducha i szuka nowych możliwości rozwoju. Jest osobą odpowiedzialną, dokładną i rzetelną, a do tego szybko się uczy i łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi.
Yevheniia jest przekonana, że jej umiejętności i doświadczenie będą cennym atutem dla każdej firmy. Jest gotowa do podjęcia pracy w charakterze specjalisty ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy, analityka finansowego lub specjalisty ds. obsługi klienta.
Oto kilka ciekawostek o Yevhenii:

  • Posiada stopień mistrzowski Aikido Aikikai
  • Jest instruktorem Aikido w Aikido Obrzud Dojo
  • Jest certyfikowanym specjalistą ds. przeciwdziałania praniu pieniędzy.
  • Ćwiczy aikido od 8 klasy i bierze udział w zawodach.
  • W wolnym czasie lubi haftować, podróżować, zwiedzać muzea i zamki.
  • Jest otwarta na nowe wyzwania i chętnie podejmuje się nowych zadań.
    Yevheniia to silna i niezależna kobieta, która nie poddaje się przeciwnościom losu. Jest inspiracją dla innych i wzorem do naśladowania.